Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET

18.09.2024

19:00

kulturní dům Delňák BrnoPopis akce FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET

František Nedvěd ml., prvorozený syn Františka Nedvěda se rozhodl své narozeniny oslavit koncerty v ČR a na Slovensku v těchto městech: BRNO, SKALICA, PRAHA A PLZEŇ. Zazní symbolicky skladby, které jste mohli slyšet na jubilejním koncertu 20 let písniček Honzy Nedvěda. V loňském roce to bylo přesně 30 let, co tento koncert proběhl. 20+30 je 50 a František právě slaví svých divukrásných 50 let svého života. Přijďte si zazpívat společně s Františkem Nedvědem ml. a Danielem Krobem písničky od Nedvědů, které vás chytnout za srdíčko. Hostem těchto koncertů bude zpěvák, skladatel a moderátor Josef Zoch, který se známý především jako skvělý country zpěvák. Společně s Františkem vám v druhé části koncertu zazpívají nejznámější české country skladby.


Vstup na akci od 18:45
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.Cena:380,-


PRODEJ VSTUPENEK FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET -kulturní dům Delňák Brno prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET

Koncert Františka NedvědaFrantišek Nedvěd ml., prvorozený syn Františka Nedvěda se rozhodl své narozeniny oslavit koncerty v ČR a na Slovensku v těchto městech: BRNO, SKALICA, PRAHA A PLZEŇ. Zazní symbolicky skladby, které jste mohli slyšet na jubilejním koncertu 20 let písniček Honzy Nedvěda. V loňském roce to bylo přesně 30 let, co tento koncert proběhl. 20+30 je 50 a František právě slaví svých divukrásných 50 let svého života. Přijďte si zazpívat společně s Františkem Nedvědem ml. a Danielem Krobem písničky od Nedvědů, které vás chytnout za srdíčko. Hostem těchto koncertů bude zpěvák, skladatel a moderátor Josef Zoch, který se známý především jako skvělý country zpěvák. Společně s Františkem vám v druhé části koncertu zazpívají nejznámější české country skladby.


Vstup na akci od 18:45
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.Koncert Františka Nedvěda v září 2024 v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET -kulturní dům Delňák Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci FRANTIŠEK NEDVĚD- koncert v Brně- DIVUKRÁSNÝCH 50 LET -kulturní dům Delňák Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA