Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Intrepid – Live Metallica tribute show (SK)

3. 5. 2024

20:30

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - středPopis akce Intrepid – Live Metallica tribute show (SK)

Dvojhodinová live Metallica show v podaní skupiny Intrepid, Metallica tribute ze Slovenska. Kapela funguje od roku 1998 a má odehráno množství koncertů v klubech i na festivalech po celé Slovenské a České republice. Jejich show, provedením skladeb a image se skupina Intrepid snaží co nejvíc přiblížit originálu, o čem svědčí i to, že používají nástroje podobné jako Metallica. Můžete se těšit na nálož energie největších hitů této legendární kapely.


Cena:200,-


Popis kulturní akce Intrepid – Live Metallica tribute show (SK)

Dvojhodinová live Metallica show v podaní skupiny Intrepid, Metallica tribute ze Slovenska. Kapela funguje od roku 1998 a má odehráno množství koncertů v klubech i na festivalech po celé Slovenské a České republice. Jejich show, provedením skladeb a image se skupina Intrepid snaží co nejvíc přiblížit originálu, o čem svědčí i to, že používají nástroje podobné jako Metallica. Můžete se těšit na nálož energie největších hitů této legendární kapely.ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.metromusic.cz/program/intrepid-live-metallica-tribute-show-sk/


Zaslat odkaz na kulturní akci Intrepid – Live Metallica tribute show (SK) -Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA